Metalo frezavimas CNC staklėmis

Metalo lankstymas

Lakštinio metalo lankstymas atliekamas su pažangiomis specialiai šiam procesui pritaikytomis staklėmis. Lankstymo staklės užtikrina optimalų jėgos paskirstymą per visą lakšto ilgį, todėl procesas yra tikslus. Priklausomai nuo klientų poreikių, galime lankstyti juodo ir nerūdijančio plieno, aliumino, žalvario bei vario lakštus, kurių storis siekia iki 10 mm. Turėdami ilgametę patirtį lakštų lankstymo procese, savo klientams galime išpildyti net ir pačius sudėtingiausius sprendimus, taip pat pagaminti norimą gaminį nuo pradžios iki galo. Turite idėją, tačiau nežinote ar ji gali būti įgyvendinta? Mūsų profesionali komanda ne tik pakonsultuos, bet ir padės suprojektuoti bei priimant teisingą ir optimalų sprendimą įgyvendinti jūsų poreikius.

Metalo lakšto detalių gamybos darbai atliekami naujos kartos kompiuterinio valdymo CNC įrengimais, leidžiančiais gaminti lankstinius iki 3m ilgio ir nuo 0.5mm iki 10.0mm storio. Mažesnio gabarito (trumpesnės) detalės gali būti lenkiamos ir iki 20.0 mm storio.  Gaminame iš savo arba Užsakovo medžiagos. Galime pasiūlyti įvairių spalvų ir padengimo skardos gaminių, lygios arba profiliuotos skardos. Atliekame įvairius vienetinius ir serijinius užsakymus. Konsultuojame, teikiame pasiūlymus. Mūsų gamybos paslaugų bazė randasi Kaune, tačiau gaminiai keliauja po visą Lietuvą bei kitas užsienio šalis.

Metalo lankstymas atliekamas naujausiais pažangiais įrengimais.

Metalo lankstymui naudojame modernias programuojamas CNC stakles TRUMPF ir LVD gamintojų.

Lankstymo galimybės:

  • Lenkimo ilgis iki 4000 mm;
  • Lenkimo jėga iki 170 ton.
Jeigu Jums reikalingas metalo lankstymas, kreipkitės į „SDL engineering“

Mūsų specialistų komanda išnagrinės Jūsų užklausą, prireikus suteiks konsultaciją, parinks optimalią metalo lankstymo technologiją ir numatys darbų atlikimo terminą.
Į klientų užsakymus reaguojame greitai ir lanksčiai, kiekvienu atveju pasiūlydami geriausią individualų sprendimą.

Mums svarbu, kad klientai ne tik liktų patenkinti mūsų darbu, bet ir norėtų pas mus sugryžti su kitu projektu. Vertiname kiekvieną klientą - tiek didelį, tiek mažą. Nesvarbu, kokio dydžio jūsų projektas, mūsų specialistai jį laikys tolygiu kitiems darbams ir pasirūpins, kad gautumėte reikiamą dėmesį ir darbo kokybė jus tenkintų maksimaliai.