Metalo frezavimas CNC staklėmis

Metalo pjovimas lazeriu

Metalo pjovimas lazeriu - tai lakštinių medžiagų apdirbimo procesas, kurio metu metalą pjausto didelės galios lazerio srautas. Metalo pjovimas lazeriu išsiskiria tuo, jog proceso metu išgaunamas plonas pjūvis, kuris padeda garantuoti, jog rezultatai atitiks brėžinius.

Mūsų įmonė atlieka lazerinį plieno lakštų pjovimą TRUMPF lazerinėmis pjovimo staklėmis. Pjauname net ir labai smulkias bei sudėtingas detales. Lazeriu iš plieno išpjautų detalių pjūvio linijos būna tikslios, švarios, lygios, be įtrūkimų, dažniausiai net nereikalaujančios papildomo apdirbimo. Pjovimas lazeriu – pažangi metalo lakštų pjovimo Technologija. UAB „SDL engineering“ secializuojasi juodo, cinkuoto bei nerūdijančio plieno, spalvotų metalų: aliuminio,vario bei žalvario lakštų pjovime. Kartu su klientais mes galime įgyvendinti geriausias idėjas. Vienas iš svarbiausių lazerio savybių, jog darbai gali būti atlikti ypač greitai. Išpjauti galima net ir labai smulkias bei sudėtingas detales. Metalo pjovimas lazeriu arba graviravimas pasižymi tikslumu bei kokybe. Išpjauti gaminiai gali būti panaudojami maisto pramonėje, mašinų ir įrengimų gamyboje, individualiuose, bei daugelio neįvardintų sričių projektuose. Mūsų lazerinio pjovimo staklės yra pritaikytos standartiniams ir nestandartiniams skardos lakštų išmatavimams, maksimaliai 1500x3000mm.

  • Lakšto dydis gali svyruoti iki 1500*3000 mm
  • Lakšto storis gali svyruoti nuo 0.5 iki 25.0mm
  • Projektuojame bei paruošiame CNC staklėms tinkančius brėžinius.
Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Operatyvus darbas

Mes siekiame, jog kiekvienas klientas būtų patenkintas ne tik darbų kokybe, bet ir atlikimo terminu. Dirbame operatyviai, todėl greitai pateiksime Jums optimaliausią pasiūlymą. Vos tik patvirtinsite užsakymą, pradėsime jį įgyvendinti ir garantuotai įgyvendinsime iki sutarto termino.

Išskirtinė kokybė

Metalo pjovimas lazeriu reikalauja kruopštumo ir patirties, būtent šiais bruožais ir pasižymi mūsų komandoje esantys specialistai. Mūsų tikslas patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius ir pristatyti gaminį, atitinkantį visus Jūsų lūkesčius.

Palankus kainos ir kokybės santykis

Mes suprantame, jog klientai turi ribotą biudžetą, kurį gali skirti užsakomoms paslaugoms, todėl stengiamės atsižvelgti į tai ir pasiūlyti konkurencingą kainą.

Inovatyvios technologijos

Galime išpjauti ypač didelio tikslumo reikalaujančias detales per daug trumpesnį laiką. Naujausia 4 KW TruLaser fiber technologija darbus padeda atlikti našiau ir tiksliau.

Jeigu Jums reikalingas metalo pjovimas lazeriu, kreipkitės į „SDL engineering“.
Kiekvienas mūsų komandos narys nuolat kelia kvalifikaciją, siekdamas tobulėti ir tapti geriausiu savo srities profesionalu. Mūsų komanda yra darbšti, motyvuota ir kruopšti, todėl galime garantuoti profesionalius rezultatus.